Witamy
Odliczanie czasu

Do zakończenia 

roku szkolego 2018/2019

pozostało: 

epodręczniki

Bezpieczne wakacje

MEN

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Nadzór Pedagogiczny

OKE w Warszawie

CKE

Reforma programowa

Reforma programowa

Ośrodek Rozwoju Edukacji

CEO

Bezpieczny bo widoczny

Wychowanie Komunikacyjne

BEZPIECZNY & NIECHRONIONY

Dzień Bezpiecznego Internetu

Wikipedia

Bip

Sonda
Czy zjadasz śniadanie w domu przed wyjazdem do szkoły?
Tak
Nie

Wyniki
Sukcesy naszych uczniów w ZSRT w Zwoleniu
Sukcesy naszych uczniów w ZSRT w Zwoleniu

W dniu 12 maja 2017 roku uczniowie gimnazjów mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych im. Bohaterów Walki z Faszyzmem w Zwoleniu w ramach "Dni Otwartych". Mieli również możliwość uczestniczenia w zawodach sportowych i konkursach. Nasza drużyna chłopców zajęła I miejsce w piłce nożnej pokonując PG Sydół 2:0, PG Zwoleń 3:0 i w finale PG Tczów 1:0. Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Babut Grzegorz, Krawczyk Mateusz, Król Kacper, Marszałek Kacper, Kusio Kacper, Kuś Albert, Budniak Kacper, Sadura Konrad, Chojecki Piotr, Szmigiel Robert, Babut Kamil, Madejski Karol.

Natomiast drużyna siatkarzy zajęła II miejsce po zwycięstwie z drużyną PG Sydół 2:1 i w finale 0:2 z ZSO Chotcza. Drużyna wystąpiła w składzie: Kuś Albert, Król Kacper, Kusio Kacper, Włudarczyk Karol, Orzoł Jakub, Ciupak Grzegorz, Małek Jakub, Rogala Kacper, Kuś Jakub. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i dyplomy z rąk Dyrektora szkoły. 

W konkursie plastycznym "Martwa natura" I miejsce zajęła Ola Pasek. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naszym uczniom.16-05-2017, odsłon: 1447

  
» Dodaj komentarz «
Nasza galeria
Zabawa choinkowa 2010

Admin: J. Kamionka