Tak
Nie

Wyniki
Drużyna siatkarzy z Przyłęka najlepsza w ZSR-T w Zwoleniu

W dniu 17 maja w Zespole Szkół Rolniczych i Technicznych w Zwoleniu odbyły się Dni Otwarte, w których, uczestniczyli uczniowie powiatu zwoleńskiego oraz lipskiego. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły. Odbywały się konkursy, pokazy i zawody sportowe. Nasi siatkarze ponownie potwierdzili, że są najlepsi.

Drużyna w składzie: Kacper Osenka, Jakub Borek, Kacper Rogala, Jakub Kuś, Paweł Wójcik, Adam Jaskólski, Damian Piwoński, Łukasz Jasik zajęła I miejsce w Mistrzostwach w Piłce Siatkowej Chłopców

W zawodach  startowały cztery drużyny podzielone na dwie grupy. W eliminacjach pokonaliśmy drużynę z Chotczy 2:0 a w finale drużynę ze Zwolenia 2:1.

Drużyna w składzie:  Dominik Gawryjołek, Damian Piwoński, Łukasz Jasik, Paweł Wójcik, Kacper Chołuj, Jakub Kuś pokonując drużynę z Kazanowa 2:1 zajęła III miejsce w piłce nożnej.

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy naszym zwycięzcom