Witamy
Odliczanie czasu

Do zako鎍zenia 

roku szkolego 2017/2018

pozosta這: 

epodr璚zniki

Bezpieczne wakacje

MEN

Kuratorium O鈍iaty w Warszawie

Nadz鏎 Pedagogiczny

OKE w Warszawie

CKE

Reforma programowa

Reforma programowa

O鈔odek Rozwoju Edukacji

CEO

Bezpieczny bo widoczny

Wychowanie Komunikacyjne

BEZPIECZNY & NIECHRONIONY

Dzie Bezpiecznego Internetu

Wikipedia

Bip

Sonda
Czy zjadasz 郾iadanie w domu przed wyjazdem do szko造?
Tak
Nie

Wyniki
Najlepsi uczniowie szko造

 

Rok szkolny 2013/14

Lp.

Nazwisko i imi

Klasa

鈔ednia

1

Kula Magdalena

Ia

4,92

2

Urbanek Hubert

Ia

4,78

3

Kusio Monika

II

4,87

4

W璕larz Karolina

II

4,80

5

Jaskulska Dominika

IIIa

5,00

6

κpecka Karina

IIIa

5,00

7

Mazur Martyna

IIIb

5,20

8

Knie Karolina

IIIb

5,00

9

ζpczy雟ki Arkadiusz

IIIb

4,80

10

Knie Klaudia

IIIb

4,78

11

Knie Patrycja

IIIb

4,78

12

Mikulska Klaudia

IIIb

4,78

 

 

  

Rok szkolny 2012/13

Lp.

Nazwisko i imi

Klasa

鈔ednia

1

Kusio Monika

I

4,86

2

W璕larz Karolina

I

4,79

3

Jaskulska Dominika

IIa

4,80

4

ζpecka Karina

IIa

4,80

5

Mazur Martyna

IIb

5,20

6

ζpczy雟ki Arkadiusz

IIb

4,86

7

Cho逝j Katarzyna

IIIa

5,28

8

Babut Pawe

IIIa

5,00

9

Dyl Agata

IIIa

4,78

10

Fija趾owski Marcin

IIIb

4,83

11

Filipiak Dominika

IIIb

5,11

12

Kula Dominik

IIIb

5,00

13

Stawska Nina

IIIb 5,22

 

 

  

Rok szkolny 2011/12

Lp.

Nazwisko i imi

Klasa

鈔ednia

1

Jaskulska Dominika

Ia

4,92

2

κpecka Karina

Ia

4,85

3

Mazur Martyna

Ib

5,07

4

Knie Karolina

Ib

4,75

5

Cho逝j Katarzyna

IIa

5,27

6

Filipikak Dominika

IIb

4,87

7

Kula Dominik

IIb

4,87

8

Jasik Aleksandra

IIIa

5,20

9

Moszczy雟ka Klaudia

IIIa

5,07

10

Kami雟ka Kinga

IIIa

5,07

11

Maciejewska Magdalena

IIIa

4,93

12

St瘼ie Joanna

IIIa

4,93

13 Fijo Magdalena IIIa 4,80

 

Rok szkolny 2010/11

Lp.

Nazwisko i imi 

Klasa

rednia

1

Cho逝j Katarzyna

Ia

5,00

2

Babut Pawe

Ia

4,79

3

Filipiak Dominika

Ib

5,00

4

Kula Dominik

Ib

4,93

5

Stawska Nina

Ib

4,93

6

Fija趾owski Marcin

Ib

4,79

7

Jasik Aleksandra

IIa

5,20

8

Kami雟ka Kinga

IIa

5,13

9

Moszczy雟ka Klaudia

IIa

5,00

10

Fijo Magdalena

IIa

4,93

11

Maciejewska Magdalena

IIa

4,80

12

St瘼ie Joanna

IIa

4,80

13

Szyma雟ka Kinga

IIb

4,93

14

Fija趾owska Beata

IIIa

5,56

15

Kozie Patrycja

IIIa

5,40

16

Madejska Agnieszka

IIIa

5,40

17

Filipiak Weronika

IIIa

5,20

18

Mazurkiewicz Klaudia

IIIa

4,90

19

Wójcik Justyna

IIIa

4,80

20

Figura Milena

IIIb

5,06

21

Kie豚asa Weronika

IIIb

4,87

22

Wo幡iczka Iwona

IIIb

4,87

 

ROK SZKOLNY 2009/10

Lp.

Nazwisko i imi

klasa

鈔ednia

1

Kami雟ka Kinga

Ia

4,92

2

Fijo Magdalena

Ia

4,85

3

Jasik Aleksandra

Ia

4,85

4

Klaudia Moszczy雟ka

Ia

4,78

5

Fija趾owska Beata

IIa

5,50

6

Kozie Patrycja

IIa

5,40

7

Madejska Agnieszka

IIa

4,90

8

D瑿iec Dominika

IIa

4,80

9

Filipiak Weronika

IIa

4,80

10

Figura Milena

IIb

4,80

11

Bade雟ka Agata

IIIa

4,94

12

Knie Anna

IIIa

4,75

13

Mazur Karolina

IIIb

5,38

14

Szewczyk Patrycja

IIIb

5,38

15

Knie Natalia

IIIb

5,38

16

Cho逝j Magdalena

IIIb

4,75

ROK SZKOLNY 2008/9

Lp.

Nazwisko i imi

klasa

鈔ednia

1

Fija趾owska Beata

Ia

5,50

2

Kozie Patrycja

Ia

5,18

3

Madejska Agnieszka

Ia

5,12

4

Filipiak Weronika

Ia

5,00

5

D瑿iec Dominika

Ia

4,75

6

Figura Milena

Ib

4,81

7

Urbanek Ewelina

Ib

4,75

8

Bade雟ka Agata

IIa

4,80

9

Knie Anna

IIa

4,80

10

Mazur Karolina

IIb

5,20

11

Szewczyk Patrycja

IIb

5,20

12

Knie Natalia

IIb

5,00

13

S這wicka Karolina

IIc

4,86

14

Gregorczyk Magdalena

IIIa

5,06

15

Kusio Maria

IIIa

5,00

16

Jasik Jacek

IIIa

4,88

17

Mazurkiewicz Edyta

IIIa

4,75

18

Jaworska Anna

IIIb

5,38

19

Filipiak Marlena

IIIb

5,06

20

Ciupak Monika

IIIc

5,00

ROK SZKOLNY 2007/8

Lp.

Nazwisko i imi

klasa

鈔ednia

1

Bade雟ka Agata

Ia

5,06

2

Knie Anna

Ia

4,87

3

Kusio Micha

Ia

4,87

4

Mazur Karolina

Ib

5,26

5

Szewczyk Patrycja

Ib

5,18

6

Knie Natalia

Ib

5,12

7

S這wicka Karolina

Ib

5,00

8

St瘼ie Piotr

Ic

4,87

9

Kusio Maria

IIa

5,07

10

Gregorczyk Magdalena

IIa

5,00

11

Mazurkiewicz Edyta

IIa

4,80

12

Jaworska Anna

IIb

5,40

13

Filipiak Marlena

IIb

5,00

14

Kajdan ㄆkasz

IIb

4,80

15

ζpczy雟ka Magda

IIb

4,80

16

Ciupak Monika

IIc

5,00

17

Serafin Katarzyna

IIIa

5,31

18

Szewczyk Agata

IIIa

5,19

19

Go責a Julita

IIIa

5,19

20

Kowalczyk Milena

IIIa

5,13

21

ζpczy雟ka Ewelina

IIIb

5,25

22

Walaszczyk Joanna

IIIb

5,12

23

Dydo Ma貪orzata

IIIb

5,06

24

Zaprzalska Karolina

IIIb

5,00

25

Szama雟ki Damian

IIIB

4,93

26

Cho逝j Jagoda

IIIb

4,75

ROK SZKOLNY 2006/7

Lp.

Nazwisko i imi

klasa

鈔ednia

1

Gregorczyk Magdalena

Ia

5,00

2

Kusio Maria

Ia

5,00

3

Mazurkiewicz Edyta

Ia

4,75

4

Jaworska Anna

Ib

5,21

5

Filipiak Marlena

Ib

5,00

6

Kajdan ㄆkasz

Ib

5,00

7

Dydo Agnieszka

Ib

4,79

8

Ciupak Monika

Ic

4,79

9

Kowalczyk Milena

IIa

5,00

10

Serafin Katarzyna

IIa

5,00

11

Szewczyk Agata

IIa

4,84

12

Go責a Julita

IIa

4,77

13

ζpczy雟ka Ewelina

IIb

5,00

14

Zaprzalska Karolina

IIb

4,84

15

Go責a Anna

IIIa

4,94

16

Molenda Martyna

IIIa

4,79

17

Ku Anna

IIIb

5,64

18

Wójcik Magdalena

IIIb

5,36

19

Walasek Ania

IIIb

4,93

20

Babut Piotr

IIIb

4,93

ROK SZKOLNY 2005/06

Lp.

Nazwisko i imi

klasa

鈔ednia

1

Kowalczyk Milena

Ia

4,86

2

Serafin Katarzyna

Ia

4,86

3

Szewczyk Agata

Ia

4,86

4

ζpczy雟ka Ewelina

Ib

4,86

5

Go責a Anna

IIa

4,86

6

Ku Anna

IIb

5,23

7

Wójcik Magdalena

IIb

5,08

8

Mita Monika

IIIa

5,00

9

S瘼ka Sylwia

IIIa

4,92

10

Kosmala Katarzyna

IIIa

4,78

11

Jaworska Katarzyna

IIIb

4,85

12

ζpczy雟ka Joanna

IIIb

4,78

13

Wo幡iczka Aleksandra

IIIb

4,78

ROK SZKOLNY 2004/05

1

Ku Anna

Ib

5,07

2

Mita Monika

IIa

4,76

3

Jasik Magdalena

IIa

4,76

4

Jaworska Katarzyna

IIb

4,76

5

ζpczy雟ka Joanna

IIb

4,76

6

Wo幡iczka Aleksandra

IIb

4,84

7

Drzewiecka Karolina

IIIa

5,57

8

Kilijanek Katarzyna

IIIa

5,29

9

Cho逝j Katarzyna

IIIb

4,78

10

Lachtara Joanna

IIIb

5,00

ROK SZKOLNY 2003/04

1

Kosmala Katarzyna

Ia

4,85

2

Mita Monika

Ia

4,85

3

ζpczy雟ka Joanna

Ib

4,93

4

Wo幡iczka Aleksandra

Ib

4,93

5

Drzewiecka Karolina

IIa

5,07

6

Kilijanek Katarzyna

IIa

5,09

7

Cho逝j Katarzyna

IIb

4,84

8

Jaskólska Emilia

IIIa

4,93

9

Kilijanek Micha

IIIa

5,07

10

Koniarz Monika

IIIa

4,93

11

Lachtara Beata

IIIa

4,86

12

Róg Barbara

IIIb

4,96

ROK SZKOLNY 2002/03

1

Drzewiecka Karolina

Ia

5,09

2

Kilijanek Katarzyna

Ia

5,08

3

Róg Magdalena

Ia

4,77

4

Lachtara Joanna

Ib

4,84

5

Jaskólska Emilia

IIa

4,77

6

Kilijanek Micha

IIa

5,08

7

Koniarz Monika

IIa

4,85

8

Lachtara Beta

IIa

4,85

9

Róg Barbara

IIb

4,92

10

Bzikot Anna

IIIa

4,75

11

Knie Karolina

IIIa

4,91

12

ζczy雟ka Justyna

IIIa

4,75

13

Dydo Magdalena

IIIb

5,00

14

Go責a Sylwia

IIIb

4,83

15

Jaworski S豉womir

IIIb

4,92


Nasza galeria
Obchody 11 listopada 2010 Obchody 11 listopada 2010

Admin: J. Kamionka